Funi Apartment By People Rentals

  • 90 m²
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 6 gasten
  • 3 bedden

Funi Apartment By People Rentals Bilbao bevindt zich op 20 minuten wandelafstand van de Plaza Nueva en biedt draadloos internet. Het appartement van 90 m² is op een eersteklas locatie in Bilbao, binnen een paar straten van het Estación del Funicular de Artxanda gelegen.

Bij deze accommodatie zullen gasten genieten van het gemak van een haardroger en handdoeken in de badkamer.

Om uw comfort te verhogen, heeft dit appartement een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven.

Dit 2-badkamer appartement is binnen 2 km van de Puente de San Antón te vinden. Maak een rustige wandeling van 10 minuten naar het hart van het stadscentrum van Bilbao. De Alhóndiga Bilbao ligt ook op 25 minuten wandelafstand hiervandaan. 3-slaapkamer Funi Apartment By People Rentals ligt binnen 150 meter verwijderd van de bushalte Tristan de Leguizamon 5 en het op een paar stappen verwijderd van metrostation Matiko.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Funi Apartment By People Rentals Bilbao
Bilbao Heart 2Bdr Apartment - Parking Privado Opcional
Mobiele prijsaanbieding

Bilbao Heart 2Bdr Apartment - Parking Privado Opcional

9.6
Voortreffelijk 108 beoordelingen
159 m van de accommodatie
USD 377 USD 339
per nacht
Modern Apartment Near To Guggenheim Museum
Mobiele prijsaanbieding

Modern Apartment Near To Guggenheim Museum

9.0
Schitterend 145 beoordelingen
177 m van de accommodatie
USD 248 USD 223
per nacht
Mizar Apartment By People Rentals
Mobiele prijsaanbieding

Mizar Apartment By People Rentals

7.4
Goed 56 beoordelingen
210 m van de accommodatie
USD 186 USD 167
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Bilbao
    14 km

    Treinstations

    Train Station Bilbao
    900 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Verwarming
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:30
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerE-BI-014795,ESFCTU00004802600027517000000000000000000000EBI014795
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Funi Apartment By People Rentals te vinden?
      Funi Apartment By People Rentals is naast het Estación del Funicular de Artxanda gelegen.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Funi Apartment By People Rentals?
      Populaire attracties in de buurt van Funi Apartment By People Rentals zijn onder andere de Alhóndiga Bilbao, dat zich op een loopafstand van 20 bevindt.
    • Hoeveel kost het om bij Funi Apartment By People Rentals te verblijven?
      De huurprijs van Funi Apartment By People Rentals is €624.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Cafe Bilba en Mandobide restaurants, gelegen op ongeveer 7 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Funi Apartment By People Rentals?
      Bij Funi Apartment By People Rentals vinden gasten een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven.
    • Hoe groot is Funi Apartment By People Rentals?
      Funi Apartment By People Rentals heeft een totale oppervlakte van 90 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Bilbao
    14 km

    Treinstations

    Train Station Bilbao
    900 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Funi Apartment By People Rentals Bilbao

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten